Stránky pro všechny lidi dobré vůle

 
 

Otázky a odpovědi

Vytvořeno 21.05.2010 18:11:19 | Poslední změna 28.10.2019 18:49:37
Jméno / odeslat anonymně:
E-mail:
Opište prosím kontrolní kód "8645":
 
Je pravda,že jste gay?
Do krbu s ním alespoň
Anonym04.10.2012 20:23:12
Dobrý den,

můžete mi říct, jak je možné, že velmi věřící katolicí p. Štefková a Kubiczková vyměnily starý pomátkový kříž za moderní nový ???
Přičemž jejich starý kříž se jim válí na zahradě v blátě !
Přece ho mohli ještě zrenovovat a ne hned vyhazovat? Jsou to posvátné věci..
To nemají žádnou úctu, že na tomto starém dřevěném kříži posedávají jako na lavičce? Přece takhle věřící lidé nejednají nebo snad ano?
Vážený Otče Marceli,
srdečně vám blahopřeji k dnešním narozeninám. Pán Bůh zaplať za radost, kterou při bohoslužbě rozdáváte. Srdečně zdraví marie z Ostopovic.
Pochvaleny bud Pan Jezis Kristus, veladostojny pan spravca, pan farar. Dopozerala som adorace PJK P.Paed.Dr.ThLic Marcelom Puvakom, ktoru som celu preplaka. Nejdem sa rozpisovat o mojich bolestiach. Velmi pekne Vas chcem poprosit o pomoc. Hladam kamaratku Kvetoslavu Mrakviovu, ktora pochadza z Detmarovic, ma jednu dceru a brata Ladislava, byvala v Ostrave Porube a 30. r. nemam o nej spravu. Pochadzam z Rimavskej Bani, Hnuste a menovala som sa Mackova, muz mi zomrel. Vydala som sa, volam sa Kilikova a byvam v Revucej, Daxnerova 1181, H 2/22, c.t.0905355131. Byvala som tri roky v Chrudime a Kvetka bola moja najlepsia priatelka. PROSIM Vas o adresu, alebo nech mi zavola. Vrela vdaka. Zostavam s vrelym pozdravom AVE MARIA. Bc.B.Kilikova
Dobry den, cirkve nabizi po navraceni majetku praci nezamestnanym,kde ziskam vice informaci o nabizenych praci,muj mail com.registrace@centrum.cz Dekuji Pavel