Stránky pro všechny lidi dobré vůle

Otázky a odpovědi

Vytvořeno 21.05.2010 18:11:19 | Poslední změna 28.10.2019 18:49:37
Přihlásit uživatele: E-mail  Heslo  Registrace
Jméno / odeslat anonymně:
Opište prosím kontrolní kód "1558":

Bueno dia padre.tener pregunta,poder con sacerdote enamorarse?y hasta se coger aguí mujer por esposa?dar las gracias por réplica
Zajímá mne, zda se latinský název Dětmarovic Dithmari villa, uvedený na webových stránkách obce, v dřívějších dobách používal, zejména třeba v dokumentech Vaší farnosti. Případně kde by bylo možno takový doklad dohledat.
Budu vděčná za jakoukoli informaci na toto téma.
Děkuji. D.Lanková
prosím zavolejte do parafii mikuszowice ,nebo připadně w Dvorcach u Bruntalu pusobi kněz ktery pochazi Přimo z té farnosti Bielsko- Biala Mikuszowice
Prokeš Antonín15.12.2012 13:40:38
Dobrý den,obracím se na Vás,jako rodáka z Bielsko-Biala,kde bych mohl získat nějaké informace o svojí babičce Anně Kubica narozené 22.12.1887 v Mikuszowicích u Bielsko-Biala.Provdala se za Antonína Prokeše se Ždánic na Moravě v Moravské Ostravě.Ve Ždánicích také zemřela.Jejími rodiči byliTomaš Kubica a Terezie.Měla bratra Franuška.Tyto informace bych potřeboval do Kroniky svého otce,jejího syna.Moc Děkuji za radu.prokesant@seznam.cz.
Dobrý den,

můžete mi říct, jak je možné, že velmi věřící katolicí p. Štefková a Kubiczková vyměnily starý pomátkový kříž za moderní nový ???
Přičemž jejich starý kříž se jim válí na zahradě v blátě !
Přece ho mohli ještě zrenovovat a ne hned vyhazovat? Jsou to posvátné věci..
To nemají žádnou úctu, že na tomto starém dřevěném kříži posedávají jako na lavičce? Přece takhle věřící lidé nejednají nebo snad ano?
Dobrý den
Prosím o sdělení emailové adresy, na kterou mohu zaslat soukromý dotaz. Děkuji.
Můj email: Antonin.Jakubik@seznam.cz